• QQ截图20171018113932
 • 1-2
 • 2-1
 • 3-1

nga produktet

 • 0404
 • Lexo më shumë
  • b
  • b-1
  • b-2
  • QQ图片20170804153325
  • b-4

  Rreth kompanisë

  Hbking është një markë e njohur e tub uji qelqi në Kinë që nga viti 2013, i përkasin Teknologjia Co EnjoyLife, Ltd, kompania jonë focuse në produkte duhani dhe pajisje hulumtimit nga viti 2008, ne kemi fabrika të goditje produkte qelqi, dhe professonial R & D deparment për përditësim të ri stilet çdo muaj. Biznesit tonë shitjet e produkteve për konsumatorët në të gjithë botën. Gjithnjë e më shumë me shumicë të zgjedhin për të bashkëpunuar me ekipin hbking,

  Mirëpritur të na kontaktoni për të marrë pasurinë tuaj këtu.

  Shiko më shumë
  3Z OED